Риштування будівельне, алюмінієві драбини та вишки-тури / Сандра ЧП
(067) 374-88-68(050) 538-56-51
Контакти
Риштування будівельне, алюмінієві драбини та вишки-тури / Сандра ЧП
Контактна особа:
Дзиндра Іван Михайлович
Адреса:
79008, Україна, Львівська обл., Львів, Глинянський-Тракт 36, (Глинянський-тракт 34 Б) на мапі
Вітрина
М 4*3 ALМ 4*3 AL
2 530,44 грн
Купити
Стремись в верх вместе с лестницами ELKOP
Стремись в верх вместе с лестницами ELKOP

Стремись в верх вместе с лестницами ELKOP

Сьогодні під час ремонтних робіт, на будівництві та й у побуті дедалі частіше застосовують легкі і міцні алюмінієві і металеві драбини. Дійсно, набагато безпечніше, зручніше та приємніше поливати квіти, прибирати, клеїти шпалери чи штукатурити стіни за допомогою спеціально призначених для цього пристосувань. Та й на присадибній ділянці чи під час фасадних робіт багатофункціональні металеві драбини незамінні: їх можна використовувати і як стремянки, і як приставні драбини, і як підмостя. Підбирати лестницы чи стремянки, які повинні забезбечити роботу на великих висотах, слід дуже серйозно і ретельно (йдеться про безпеку людей!), адже на вітчизняному ринку пропонується багато неякісних товарів невідомих виробників.
Продукція словацької компанії ELKOP добре зарекомендувала себе серед надійних пристосувань для підкорення висоти. Ця компанія займається виробництвом стремянок і лестниц уже понад 30 років і є одним з лідерів на європейському ринку. За 17 років присутності продукції ELKOP в Україні покупці, що користуються нею як на будівництві, так і в побуті, змогли переконатися на практиці, що її оптимальне співвідношення «ціна-якість» при високій надійності і постійних інноваціях дійсно дозволяє ELKOP утримувати провідні позиції на вітчизняному ринку стремянок алюминиевих,металевих,професійних лестници. Одним зі складників стійкого попиту на продукцію ELKOP є застосування під час її виробництва матеріалів, що дозволяють використовувати вироби протягом багатьох років без втрачання ними експлуатаційних властивостей. Приміром, драбини VHR, ALW і JHR виробляються з легкого алюмінієвого сплаву із вмістом алюмінію не менше 95%, що обумовлює легкість і міцність конструкцій. Продукція **ELKOP відрізняється також ергономічністю і компактністю, що має особливе значення для мешканців наших невеликих помешкань і для професійних ремонтних бригад (уявіть собі, як важко щоразу перевозити драбину великих розмірів!).
Відмінна риса продукції ELKOP — широкий модельний ряд: тут представлені вироби для побуту і професійного використання. До побутових можна віднести алюмінієві стремянки ALW з висотою верхньої сходинки від 57 см до 164 см і вагою від 2,2 до 6,7 кг. При цьому вироби витримують навантаження до 150 кг. У виробництві професійної продукції використовується багато інновацій і ноу-хау, тому ці вироби є предметом особливої гордості компанії ELKOP.
1. Одно-дво і трисекційні алюмінієві сходи VHR можуть використовуватися як драбинки, так і приставні драбини. Висота останньої сходинки — від 2 до 11,5 м.
2. Багатофункціональні металеві драбини В44, В45, В45FS, М4х3 можуть трансформуватися у приставні драбини, і в драбинку, і в компактне підмостя.
3. Багатофункціональні підмостя Modulo 100, Modulo 201, Р 225 ITS (висота робочої поверхні від 90 см до 2,5 м). Використання спеціальних систем безпеки в продукції ELKOP дозволяє їй витримувати навантаження до 150 кг при будь-якій висоті виробу.

Інші статті
Сандра / Драбини Elkop / Риштування будівельне

Сандра – лідер з постачання та продажу! драбини алюмінієві Elkop, риштування будівельне

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх