Риштування будівельне, алюмінієві драбини та вишки-тури / Сандра ЧП
(067) 374-88-68(050) 538-56-51
Контакти
Риштування будівельне, алюмінієві драбини та вишки-тури / Сандра ЧП
Контактна особа:
Дзиндра Іван Михайлович
Адреса:
79008, Україна, Львівська обл., Львів, Глинянський-Тракт 36, (Глинянський-тракт 34 Б) на мапі
Вітрина
М 4*3 ALМ 4*3 AL
2 530,44 грн
Купити
Сандра / Драбини Elkop / Риштування будівельне
Сандра / Драбини Elkop / Риштування будівельне

Сандра / Драбини Elkop / Риштування будівельне

Княже місто Львів є окрасою архітектурної корони Європи. Територія, історичного центру забудована видатними пам'ятками середньовіччя, яка знаходиться під охороною ЮНЕСКО, як культурна та історична спадщина всього людства.

Але час робить свою справу, тому більшість будинків історичної частини міста потребують ремонту. Тому Львів став улюбленим містом не тільки для туристів, а також для будівельних організацій.

Отже, у великій потреби є різні пристрої й устаткування для полегшення і безпеки праці. По-перше: при реконструкції та ремонті фасадів будівель, для внутрішніх перебудов, а по-друге, для зручності в побуті. Тому закономірно, що власне у Львові 20 років тому почало свою діяльність підприємство "Сандра", яке на сьогоднішній день є лідером з продажу конструкційних будівельних риштувань і професійних драбин для ремонтних та оздоблювальних робіт. За час свого існування фірма зуміла завоювати довіру споживачів і налагодила стабільні ділові відносини з вітчизняними та зарубіжними партнерами.

Особливо важливим для нас є те, що вся продукція, запропонована вашій увазі виготовлена з використанням екологічно чистих матеріалів.

Інші статті
Стремись в верх вместе с лестницами ELKOP

Продукція словацької компанії ELKOP добре зарекомендувала себе серед надійних пристосувань для підкорення висоти

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх